Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
554 posty 42 komentarze

blog Zbigniewa Kuźmiuka

kuzmiuk - Blog ekonomiczno-polityczny

Komorowski, będzie teraz budował wspólnotę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sobotniej Rzeczpospolitej ukazał się wywiad z prezydentem Bronisławem Komorowskim, w którym zapowiada, że przez 3 najbliższe lata, będzie budował w Polsce wspólnotę.

 1. W sobotniej Rzeczpospolitej ukazał się wywiad z prezydentem Bronisławem Komorowskim, w którym zapowiada, że przez 3 najbliższe lata, będzie budował w Polsce wspólnotę.

„Musimy dziś umacniać, a nie osłabiać wspólnotę narodową i państwową”, mówi prezydent i dodaje „wydawało mi się, że mam w ręku wszystkie atuty, związane z dorobkiem, życiorysem, tradycją rodzinną, które pozwolą budować tę wspólnotę, nie ukrywam jednak, że okazało się to bardzo trudne”.

Prezydent Komorowski wprawdzie niezmiennie prowadzi w rankingu zaufania do polityków, choć we wrześniu odnotował aż 4 punkowy spadek (67% zaufania) ale nie wynika to z jego specjalnych osiągnięć na jakimkolwiek polu, tylko raczej z nie angażowania się w kontrowersyjne decyzje i ze specjalnej ochrony jaką ma zapewnioną w mediach.

Nawet jego inicjatywa legislacyjna polegająca na wprowadzeniu poważnych ograniczeń w ustawie o zgromadzeniach, godząca w podstawowe wolności obywatelskie, była w mediach przedstawiona tak, jakby było to przedsięwzięcie rządowe albo poselskie, które prezydent tylko podpisuje wręcz jako „notariusz”.

2. Mimo tej wysokiej pozycji w rankingu zaufania do polityków i ogłoszonej w wywiadzie dla Rzeczpospolitej chęci budowania wspólnoty narodowej i państwowej, prezydent Komorowski nie jest niestety tym człowiekiem, który może ją budować i to co najmniej zastanawiające, że tego nie rozumie.

Po pierwsze, nie może tego robić ze względu na jego zachowania w stosunku do poprzedniego ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wielokrotnie w mediach wręcz w skrajny sposób, wyrażał mówiąc najoględniej brak szacunku do swego poprzednika.

Ba po jego śmierci, tak spieszył się do przejęcia jego obowiązków, że jeden z posłów SLD, opisał jego zachowanie na posiedzeniu Konwentu Seniorów w dniu 10 kwietnia 2010 roku, jako skrajnie wręcz cyniczne i bezwzględne.

3. Później były jego bezwzględne zachowania w sprawie krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Zaczął swoje urzędowanie jako pełniącego obowiązki prezydenta, od udzielenia wywiadu dla Gazety Wyborczej, w którym stwierdził, że krzyż ustawiony przez harcerzy po katastrofie smoleńskiej, trzeba stamtąd usunąć.

Gdy w tej sprawie rozpoczęły się mocne protesty harcerze i Kuria Warszawska zostały „zachęcone”do podpisania porozumienia z Kancelarią Prezydenta, w którym harcerze zgodzili się na przeniesienie krzyża do pobliskiego kościoła na Krakowskim Przedmieściu, a służby prezydenta zobowiązały się do upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej i żałoby po niej, odpowiednim monumentem na Krakowskim Przedmieściu.

Krzyż został przeniesiony ale z drugiej części porozumienia już nikt od prezydenta Komorowskiego nie chciał się wywiązać, bo chyba trudno potraktować jako jego realizację, umieszczenie malutkiej tablicy na budynku przy Krakowskim Przedmieściu i to w sposób urągający powadze nawet tak skromnego przedsięwzięcia.

4. Prezydent Komorowski nie bronił również honoru polskiej armii i jednego z jej dowódców ś.p. generała Błasika, kiedy ukazał się oszczerczy atak na niego w tzw. raporcie Anodiny, nie bronił dobrego imienia wojskowych pilotów, choć doskonale już wiedział, że to nie oni byli winni tej katastrofy. Nie zrobił tego choć jest zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Ba do tej pory, utrzymuje, że „państwo się sprawdziło” mimo tego, że ostatnie wydarzenia związane z zamianą zwłok, dobitnie pokazują, że to państwo nie zorganizowało w sposób odpowiedzialny, nawet pogrzebów ofiar katastrofy.

Nawet w tym wywiadzie odpowiadając na pytanie czy państwo zdało egzamin po katastrofie, czy rząd i jego ministrowie w tej sprawie nie zawinili, odpowiada w niezwykle arogancki i urągający inteligencji Polaków, sposób. Mówi bowiem tak „jak coś zawali wójt czy jakiś urzędnik, to od razu mówimy,że zawaliło państwo”.

5. Prezydent Komorowski ma także i inne fragmenty swojego życiorysu, które są co najmniej zastanawiające. Okazuje, że wtedy kiedy był wiceministrem i ministrem obrony, miał wyjątkową słabość do ludzi z Wojskowych Służb Informacyjnych szkolonych jeszcze w związku Radzieckim (o czym pisze wprost opierając to istniejących dokumentach, Sławomir Cenckiewicz w swojej książce „Długie ramię Moskwy”).

Wyrazem tego było także głosowanie Komorowskiego nad ustawą rozwiązującą WSI. Jako jedyny z klubu Platformy Obywatelskiej, głosował przeciwko tej ustawie, razem zresztą z posłami z klubu SLD.

6.To są najważniejsze powody dla których budowanie wspólnoty narodowej i państwowej, prezydentowi Komorowskiemu nie wychodzi od 2 lat i nie wyjdzie także w ciągu najbliższych lat jego kadencji.

A już pójście na czele marszu w Dniu Niepodległości 11 listopada tego roku, co zapowiedział w tym wywiadzie, po wprowadzeniu poważnych ograniczeń dla zgromadzeń publicznych w ustawie o zgromadzeniach, jest wręcz swoistą „prowokacją” wobec środowisk, które takie marsze organizują od kilkunastu lat.

KOMENTARZE

 • komorowski????
  To COS nigdy nie bylo nie jest i nigdy nie bedzie moim prezydentem.Mojego Prezydenta zamordowali w Smolensku
 • Komorowski jest masonem
  loży rytu francuskiego, ośmiornicy związanej najsilniej z Moskwą i obecnymi oraz byłymi służbami wojskowymi: WSW, WSI... generały, oficery...

  Więcej pikantnych szczegółow: Stanisław Krajski, masoneria polska 2012

  Świetne wykłady.
 • Pan Prezydent Komorowski nigdy nic nie zbudował i nie zbuduje!!!
  Szanowny Panie Kuźmiuk,

  Wydaje mi się, że zbyt łagodnie traktuje Pan - Prezydenta Komorowskiego i tylko właściwie pod kątem Tragedii Smoleńskiej.

  Tymczasem, to osoba, która traktuje politykę, jako sposób na życie a nie jako powołanie. On NIGDY nie powinien być Prezydentem a stał się nim dzięki nie wyjaśnionemu zbiegowi okoliczności w historii Polski.

  Pan Komorowski "funkcjonuje" w polityce od ponad 23 lat. Nie zrobił NIC absolutnie NIC pozytywnego dla Naszego Kraju. Co gorsze, doprowadził swoim rozmaitymi inicjatywami i działaniami do zniszczenia siły obronnej kraju, Wojska Polskiego. Dziełem Pana Komorowskiego jest wiele innych destrukcyjnych działań na szkodę RP - często trudno zrozumiałych dla zwykłych obywateli. I za to Pan Prezydent pobrał już kilka milionów zł z kasy Państwa - a powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

  Proszę uprzejmie przeczytać i zwrócić uwagę na mój artykuł "Lista osiągnięć i dokonań - Pana Prezydenta Komorowskiego" z 19.09.2012.

  Pan Prezydent Komorowski - niczego nigdy nie zbudował i nie zbuduje.
  Z pewnością nie zjednoczy Polaków, nie zbuduje wspólnoty.
 • @Ryszard Opara 11:07:36
  ...on stał się prezydentem tylko dzięki ruskim serwerom...
 • Mam propozycję
  ułóżmy listę maszerujacych z facetem ,który rechotał na Okęciu w oczekiwaniu na trumny z poległymi (Prezydent spoczywa na Wawelu)
  Tak więc, Nałęcz i reszta" kancelaryji" szemrani doradcy , Jaruzel , którego Bdonek moze popychać na wózku,Dukaczewski & co, Komitet Podtarcia, w całości,zaprzyjażnieni dziennikarze będą relacjonować marsz Sromoty,ale duszą będą zmaszerującymi, zcyrylizowany Episkopat .................. dopisujcie...
 • @trybeus 11:15:08
  głosy oddane na Kaczyńskiego walały się na śmietniku , niestety nie pamiętam w jakim mieście , ale news się pojawił i zmarł śmiercia naturalną.Racja Prezydent RP został zamordowany i spoczywa na Wawelu , a to coś , obecnego , to nawet nie wiadomo czy legalnie urzęduje , byc może wybory zostały sfałszowane
 • "Laugh Attack".
  http://www.youtube.com/watch?v=lYnhckZcllU

  http://www.youtube.com/watch?v=mIfhOF-w1XI&feature=related
 • @trybeus 11:15:08
  NIESTETY TO MOŻE WYSTARCZYĆ-TE SERWERY I SERWILIZM -
  DO ZBUDOWANIA WSPÓLNOTY "INTERESÓW " NARODOWYCH
  W NASZYM KRAJU ....

  WEDŁUG MNIE WSZYSTKIE SIŁY POLITYCZNE SĄ REPREZENTANTAMI JAKIŚ "INTERESÓW " NARODOWYCH .

  POLACY ,MOI ZDANIEM ,DOPIERO ODBUDOWUJĄ TKANKĘ BIOLOGICZNĄ , KAPITAŁOWĄ I INTELEKTUALNA ...

  OBECNIE SĄ ONE ZA SŁABE DO KONFRONTACJI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ...

  JESTEŚMY PIONKAMI NA SZACHOWNICY , KTÓRA JEST W RĘKACH ...
  MOŻNA WPISAĆ USA , ROSJA , CHINY ,WATYKAN ,WIELKA BRYTANIA
  ....I W JAKIMŚ STOPNIU JEST TO UDZIAŁEM RÓWNIEŻ INNYCH PAŃSTW I NARODÓW ...

  KIEPSKIE POCIESZENIE ???
  NO CÓŻ . NIE JESTEŚMY ANI PIĘKNI , ANI ZDROWI , ANI BOGACI ...

  MAM NADZIEJE , ŻE NASZE WNUKI TO ZMIENIĄ
 • komoruski ...? to nie mój prezydęnt
  mój Prezydent zginął pod Smoleńskiem.
 • Kto to komoroski
  Nie znam takiego faceta i nie chcę znać na mnie to obcy człowiek nie chcę zeby mnie reprezentował pozdrawiam prawdziwych polaków
 • @zbigniew1108 12:01:25
  ...będziemy piękni, zdrowi i bogaci jak przestaniemy być... głupi...
 • @trybeus 13:11:55
  W 101% popieram ...
  To jest początek ...
  Niestety , jesteśmy podzieleni co do wyboru od czego zacząć ,
  czy szukać naszej mądrości z perspektywą :
  a---od ostatnich wyborów parlamentarnych
  b--od okrągłego stoły
  c--od II wojny światowej
  d-- od rozbiorów
  e--od Grunwaldu
  f--od Mieszka
  g--od Wed
  h--od przodków indoeuropejskch
  i--...............
  Na szczęście jest Polsat ,TVN ,TVTrwam , TVP...
  Oni rozleją czarę z mądrością ....
  Wybierajmy !!!
 • @zbigniew1108 13:52:14
  Jeżeli "serwery " uruchomią wsparcie telewizyjne dla Bronisława K. ,
  to znajdzie miliony chętnych do wspólnoty , marszu i podziału etatów ...
 • pan KOMOROWSKI
  coraz bardziej zaczyna przypominać prezydenta BIERUTA ,znanego wszystkim stalinowskiego agenta...tak samo jak on ukazuje się jako dobrotliwy ojciec narodu ,pojawia się a to na dożynkach ,a to na BOŻE CIAŁO niesie baldachim nad biskupem ,a to rozdaje dzieciom cukierki na niezliczonych spotkaniach z nimi ,a to salutuje bohaterom na spotkaniach ,a to na JASNEJ GÓRZE klęczy na MSZY ŚWIĘTEJ przy głównym ołtarzu...tak czasami się dziwię skąd ma takie a nie inne pomysły ,ale świadomośc iż ma w swoim otoczeniu doradcę z dobrej stalinowskiej jeszcze szkoły tłumaczy wszystko...pan profesor NAŁĘCZ ostatnio bardzo zapracowany...patrzcie no tylko ...tyle lat minęło od tamtych bierutowych czasów, a jakbyśmy tkwili w nich nadal...
 • @Autor
  jest tylko jedna rzecz ktora Komorrowski moze zrobic dla Polski -
  podac sie do dymysji
  A dla Pana mam wciaz to samo pytanie - co robily polkie F16 w izraelu
  Dlaczego PiS widzi w izraelu sojusznika?
  Ciekaw jestem czy ma Pan tyle odwagi aby odpowiedziec na te pytania publicznie?
 • @ckhopi 14:09:16
  hi...hi...zdrowy rozsądek nakazuje aby lepiej mieć za przyjaciela IZRAEL niż SYRIĘ !!!....
 • @autor
  Może nie do końca w temacie ale jednak bardzo blisko "żyradolowego" !
  --------
  Szejnfeld przyrównuje PiS do NSDAP?
  Były wiceminister gospodarki, poseł Adam Szejnfeld z PO komentując ostatnie sondaże wyborcze przyrównał liderujący PiS do partii NSDAP, której liderem był Adolf Hitler.
  Z najnowszego sondażu TNS Polska dla programu „Forum” wynika, że PiS może liczyć na 39 proc. głosów poparcia, PO - na 33 proc. Trzecie miejsce w sondażu zajęło SLD, które może liczyć na 9 proc. głosów. Na granicy progu wyborczego są Ruch Palikota i PSL, które dostały po 5 proc. poparcia.
  Zaskakująco duże poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego skomentował na swoim profilu w portalu Facebook poseł Adam Szejnfeld z PO, który jest z Wielkopolski. „W 1929 r NSDAP przegrała sromotnie wybory do Reichstagu (2,8% poparcia), będąc synonimem politycznego „obciachu”. 24 października 1929 nastąpił krach na Wall Streat. W 1933 r. „obciachowi” naziści przejęli władzę - To refleksja jednego z naszych przyjaciół z FB w aspekcie wyniku PiS w ostatnich sondażach. Co Wy na to?” - czytamy na profilu polityka.
  Wpis posła Adama Szejnfelda już jest szeroko komentowany, a internauci zastanawiają się czy mógł zastosować takie porównanie.
  ---

  http://epoznan.pl/news-news-35627-Szejnfeld_przyrownuje_PiS_do_NSDAP
 • @irek 14:42:22
  szejnfeld to najwększy głuptak platformerski...jego wypociny nie ważne są aby nimi się zajmować ,bo to tak wygląda jak małpę ubrać w koronę ,posadzić na tron i padać przed nią na kolana ..bo nie ważne że MAŁPA ale ważne że ma KORONĘ ..i zawsze się znajdą tacy którzy będą bili czołem.. ...hi...hi...
 • ostatnio do prasy przebiły się informacje
  iż pan BRRONEK wydaje dużą kasiorę na remont swoich rezydencji...i to ostatnio już dosyć często...jeden z pracowników jego administracji na stronie tłumaczył powody ,ano to iż pan prezydent z racji stanowiska musi często wydawać a to rauty ,a to przyjęcia ,a to bale...a po tym wszystkim ...TU PAW i tam PAW...i tamże także...no co pan prezydent winny kto mu na bale zachodzi ??? a czysto być musi to i remontują naokrągło...
 • @val 15:01:52 remont w stylu bronka
  http://www.sfora.pl/Potezna-wpadka-Kancelarii-Prezydenta-Zobacz-co-ujawnili-g48238
 • A kim jest Komorowski?!
  hmm...Co to za gość...
 • @kristin 17:01:27
  no przecież podałem że stare czasy wróciły ,a kim był BIERUT ??? NO PRAWIE WSZYSCY WIEDZĄ ŻE STALINOWSKIM AGENTEM I BOLSZEWICKIM REZYDENTEM...NIC SIĘ OBECNIE NIE ZMIENIŁO...NIC A NIC...
 • Co za bezczelny typ...
  A moze by tak na drzewo banany prostowac, bulu?
 • Diabeł włożył ornat i do mszy służy
  "A już pójście na czele marszu w Dniu Niepodległości 11 listopada tego roku, co zapowiedział w tym wywiadzie, po wprowadzeniu poważnych ograniczeń dla zgromadzeń publicznych w ustawie o zgromadzeniach, jest wręcz swoistą prowokacją wobec środowisk, które takie marsze organizują od kilkunastu lat".

  Bezczelny facet, nałożył narodowi kaganiec i teraz chce budować wspólnotę. Wspólnotę kogo, chyba sowieckich republik, które dawniej wchodziły w skład Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
 • BUL BĘDZIE DALEJ UMACNIAŁ WSPÓLNOTĘ ALE WSIOWĄ :)))))))))
  .
  kuzmiuk:
  "....„Musimy dziś umacniać, a nie osłabiać wspólnotę narodową i
  państwową”, mówi prezydent ........
  Komorowski ma także i inne fragmenty swojego życiorysu,
  które są co najmniej zastanawiające. Okazuje, że wtedy kiedy był
  wiceministrem i ministrem obrony, miał wyjątkową słabość do ludzi z

  Wojskowych Służb Informacyjnych szkolonych jeszcze w związku
  Radzieckim (o czym pisze wprost opierając to istniejących dokumentach,
  Sławomir Cenckiewicz w swojej książce „Długie ramię Moskwy”).

  Wyrazem tego było także głosowanie Komorowskiego nad ustawą
  rozwiązującą WSI. Jako jedyny z klubu Platformy Obywatelskiej, głosował
  przeciwko tej ustawie, razem zresztą z posłami z klubu SLD......."

  Ryszard Opara:
  "....Szanowny Panie Kuźmiuk,
  Wydaje mi się, że zbyt łagodnie traktuje Pan - Prezydenta Komorowskiego
  i tylko właściwie pod kątem Tragedii Smoleńskiej.........
  Proszę uprzejmie przeczytać i zwrócić uwagę na mój artykuł "Lista osiągnięć
  i dokonań - Pana Prezydenta Komorowskiego" z 19.09.2012. ........"
  ===============================================

  Że osadzony na stolcu prezia Bul z Ruskiej Budy niczego

  pozytywnego dla Polski nie zrobił inigdy nie zrobi wie każde dziecko

  i nie załgają tego żadne łże-sondażowe badania PO-pularności :))


  Natomist Pan Opara łaskawie raczył w swojej "Liście osiągnięć i

  dokonań - Pana Prezydenta Komorowskiego" zaPOmnieć o jego

  WSI-owym zaangażowaniach !:))) które należą do jego wielu

  antypolskich anty-osiagnięć :)))
 • Do Redakcji
  Czy na główne zdjęcie wprowadzające nie można wybrać zdjęcia które pokaże nam prezydenta w innym lepszym świetle*?

  *Pokazywać tak jak poprzednika...

  Co to jest reklama na wybiegu modelek?
 • @vendaval 17:34:38
  co za chichot historii...o tym BIERUCIE co tam ktoś powyżej pisał to nam wybrały na prezydenta wtedy RUSKIE bagnety...a dzisiaj tego co go tam widać na czołówce to też wybrały RUSKIE... tyle że serwery...chyba już nikt nie ma wątpliwości...
 • Panowie wszyscy jesteście czyimiś funkcjonariuszami, Panie Kuźmiuk - kiedyś i Pana prześwietlimy :)
  Tropy tzw moskiewskie przez WSI m.in mogą nas zwodzić, odciągać od czegoś może jeszcze gorszego, a maskowanego. Wiadomo że w PRL właściwie wszystkich aktywnych jakoś sowieckie służby uwikłały, ale ciekawsze jest to co działo się po 1989. Może aktywność wielu opozycjonistów była operacyjna jak Maleszki? Stawiam śmiało taką tezę, normalnie człowiek zachowuje powściągliwość wiedząc że zagrożone jest życie rodziny. Po zdekonspirowaniu zazwyczaj udaje się służbom zastraszyć nawet i bohaterów, bo na każdego jest jakaś smycz. Jakoś mało kto się bał, ciekawe że głównie ci teczkowi byli tacy odważni, tyle zatrzymań, aresztów, więzienie i znowu w "akcji". Tylko jak się teraz zachowują, w jaki sposób "służą" Polsce i Narodowi Polskiemu? Zatem już wtedy musieli być trefni.

  Bul jest także ważną od dawna wtyką lobbies NWO i wiadomo że WSI w części zostało wchłonięte przez masonerię o czym piszą poważni znawcy tematyki. Sowieckie służby z PRL przewerbowano także na służenie NWO, tzn "zachodowi i Izraelowi", w praktyce zapewne są wielostronną agenturą. Mają wielu panów w zależności od sytuacji.

  Zatem lobbies tzw zachodnio-żydowskie nie jest wcale lepsze od sowieckiego, zwłaszcza że NWO na pewno ma wpływy i w Rosji wielkie. Zamach Smoleński wygląda na ich operację, albo krycie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Euro-Atlantyckie

  Był np prezesem "tego czegoś" i jakie tam są, były lansowane idee np ostatnio przed paroma laty?

  "Wyzwania stojące przed NATO w Afganistanie i regionie;
  Wyzwania dla światowego pokoju. Dziedzictwo Bronisława Geremka;
  Stosunki transatlantyckie i rola Stanów Zjednoczonych w podejmowaniu globalnych wyzwań."

  Zwłaszcza "dziedzictwo stalinowca Geremka" budzi nasz śmiech przez łzy, a pięści same się zaciskają. Takie mam k... mać elity, a paszoł won z Polski!

  Wspólnota agentów, przestępców, zdrajców, masonów różnych opcji poprzez np lansowany tzw rząd techniczny technokratów bezpartyjnych?

  Was polityków należy zlustrować majątkowo, pod kątem masonerii i dopiero na trzecim miejscu pod kątem innych agentur, w tym służb sowieckich PRL, oraz obecnych, bo znamy przecież np syndrom Pawła Kowala z WSI, czy zjawisko zastrzegania dawnych TW o ile służą służbom III RP, albo sojusznikom rzekomym.
 • @kontra 10:53:18
  "Komorowski jest masonem
  loży rytu francuskiego, ośmiornicy związanej najsilniej z Moskwą i obecnymi oraz byłymi służbami wojskowymi: WSW, WSI... generały, oficery...

  Więcej pikantnych szczegółow: Stanisław Krajski, masoneria polska 2012"
  =======================

  No właśnie w tym jest największa istota jego zdrady. Gardłowa sprawa, nawet w naszym prawie jest to karalne, ale na masonów jest przyzwolenie wymiaru niesprawiedliwości, w końcu tam jest ich ważny, może główny matecznik, w tym OSTATNIO BASTION "demokracji", czyli Trybunał Konstytucyjny, rada z nadwładzą totalną, do likwidacji w tym kształcie jak najszybciej.

  Czy jest tak szkolony żeby oszukać najlepsze wariografy różnymi metodami testujące prawdomówność badanych? Są nawet oparte na tomografach, pobierają wiele danych, pomyłka może 1% albo mniej.

  Oczywiście nie musi bezpośrednio nosić "fartuszka", wystarczy że obraca się od 1968 cały czas wśród takich ludzi i to go łączy... z Kaczyńskimi, ich losy splatały się wielokrotnie. Cóż, różne loże, konkurenci ;) Chyba jednak wspólnota różnych rytów. Tragedią Polski i świata jest oplątanie nieformalnymi mackami, w tym masonerią. To się nasila od połowy XVIII wieku i już praktycznie trudno o elity wolne od tych wpływów. Jedynie zwykli ludzi póki mogą piszą jeszcze szczerze co o tym myślą. Zanim nas nie pozamykają, nie zniszczą finansowo, nie pozabijają seryjnymi samobójcami, wypadkami itd

  Wstyd mi za "Polaków" którzy głosowali na Komorowskiego i PO. Jesteście Polakami tylko z nazwy, z racji obywatelstwa, to wszystko, to za mało żeby być prawdziwym Polakiem. Skurwiło się wiele milionów polskojęzycznych obywateli III RP, ale cóż, czy inaczej było w PRL? Nic nowego, w dużej mierze to ci sami, ich rodziny, dzieci, wnuczęta.

  Polacy mają wybór między złodziejami-lodziarzami, zdrajcami, agentami, masonami i obywatelami narodowości niepolskiej w korzeniach, katolikami z nazwy jak Tusk.
 • łatają SSowieci...
  http://m.nowyekran.pl/d83d0fc379ad1862fe0e3e74f5a2130d,0,0.png
 • @Marek Kajdas 20:33:41
  Rozwalimy ich... z Bożą pomocą! :) Cierpliwie do celu, z modlitwą.

  Powinniśmy się chyba na pierwszy ogień zająć porządnie sprawą Bogdana Goczyńskiego. W ramach KBiK.
 • Komorowski chce Polakom ukrasc Marsz Niepodleglosci 11 listopada
  Zeszloroczna prowokacja sluzb specjalnych i sprowadzonych do Warszawy bojowkarzy niemieckich sie nie powiodla. Polacy nie dali sie ani rozproszyc, ani zastraszyc. W takim razie, w tym roku, sluzby specjalne deleguja prezydenta B. Bula-Komorowskiego aby zbrukal Polakom ich Swieto Niepodleglosci. Pojdzie on na czele pochodu i bedzie udawal Polaka. Niech zatem zaraz za nim pojda transparenty domagajace sie umiedzynarodowienia sledztwa smolenskiego, zwrotu polskiego samolotu i czarnych skrzynek i usuniecia rzadu zdrajcow i niszczycieli panstwa polskiego, a Bull-Komorowski pojdzie pod tymi haslami, chcac, czy nie chcac. I niech Putin go oglada.
 • @Czartoryski 23:35:25
  ktoś napisał że pójdzie wspólnie z KOMOROWSKIM w marszu ,ale tylko pod jednym warunkiem ...że to będzie marsz BRONKA prosto do prokuratury...!!!
 • przyglądajcie się dokładnie
  tym koncesjonowanym ,,patriotom " od esbeków którzy będą maszerować 11 Listopada razem z prezydentem Bronkiem...każdą okazję trzeba wykorzystać dla własnych celów...potem jak znalazł...
 • Szczynukowicz
  Szczynukowicz to nie mój prezydent .
  Mój PREZYDENT został bestialsko zamordowany w samolocie nad lotniskiem w Smoleńsku.
 • Moje trzy grosze
  "Nawet jego inicjatywa legislacyjna polegająca na wprowadzeniu poważnych ograniczeń w ustawie o zgromadzeniach, godząca w podstawowe wolności obywatelskie, była w mediach przedstawiona tak, jakby było to przedsięwzięcie rządowe albo poselskie, które prezydent tylko podpisuje wręcz jako „notariusz”. - aż się prosi o skomentowanie tego w kontekście niedawno wrzuconego tu mojego tekstu o Traktacie Lizbońskim.
  Media pokazują jak różnie można zinterpretować podpisy prezydenckie:
  - śp. Lech Kaczyński jest gromiony za obligatoryjnie złożony podpis pod Tuskowym i Sikorskiego w Lizbonie (o tych cicho!), a obecnie podpisanie przez Komorowskiego (urzędującego jako prezydent) "wprowadzenie poważnych ograniczeń w ustawie o zgromadzeniach, godząca w podstawowe wolności obywatelskie..." - jako czynność jedynie notarialną.
  "Mądrej głowie dość dwie słowie"

  O budowaniu wspólnoty przez "budowniczego", to chyba można tylko w przedszkolu...
 • -------- KATOLICKĄ WSPÓLNOTĘ !!!
  ---Panie Kuzmiuk ---katolicką !!! KIM MY CHCEMY BYĆ ???
  --schizofrenikami ?? jak Pan widzi --WYKLUCZA się -Polak z katolikiem
 • Brak sukcesów
  Brak sukcesów w polityce zagranicznej zmusza Pana Prezydenta do szukania swego miejsca na krajowym podwórku: http://adamkulczycki.nowyekran.pl/post/76235,jacek-saryusz-wolski-ukraina-jak-panna-na-wydaniu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31